Czym jest biokominek?Biokominek to nowoczesna forma tradycyjnego kominka - wszędzie tam, gdzie nie ma przewodu kominowego.

Na jakiej zasadzie działa?Biokominki działają na zasadzie spalanie ekologicznego bioalkoholu. Paliwo to wytwarza żółte, pomarańczowe i czerwone płomienie tak jak prawdziwy ogień. Co jest jednak najważniejsze? To, że bio alkohol jest paliwem przyjaznym dla środowiska, które nie pozostawia brudnej sadzy, dymu ani popiołu.

Jakie są zalety biokominków?Kominki cieszą oko prawdziwym ogniem, wprowadzają w pomieszczeniu niezwykły nastrój, ale dodatkowo można je przenosić w różne miejsca. Poza tym do montażu niepotrzebny jest przewód kominowy - jak w przypadku tradycyjnych kominków.

Gdzie mogę biokominek postawić?Bezwyciągowe kominki doskonale pasują do sypialni, salonu, pokoju wypoczynkowego, jadalni, biura oraz wszędzie tam, gdzie chcemy cieszyć się ciepłem i atmosferą prawdziwego ognia. Są produkowane w różnym stylu. Można je więc dopasować do każdego wystroju wnętrza.^ powrót do góry

Globalul. Swojczycka 21-41 (wjazd od ul. Marco Polo)
51-504 Wrocław

Tel.:  +48 784936353
Tel.: +48 790440428
Tel.: +48 717255237
info@global-online.pl