Katalog Promienniki ciepła w formacie PDF
Katalog Promienniki ciepła
w formacie PDF
Rozmiar pliku 2,7 MB


Promienniki podczerwieni / ciepła


Rewolucyjna technologia w której działają nasze lampy (promienniki) bazuje na wykorzystaniu fal światła z obszaru poniżej (łac. infra) czerwonego obszaru widzialnego światła, których kojące i przyjemne ciepło porównać można z promieniami słonecznymi (słońce jest bowiem największym promiennikiem).

Wielką zaletą tej technologii jest fakt, że to nie powietrze zostaje ogrzane, jak w przypadku tradycyjnych grzejników konwekcyjnych, ale cała emitowana przez lampy energia przechodzi bez strat przez powietrze i ogrzewa bezpośrednio osoby oraz przedmioty znajdujące się w polu jej padania.

Dlatego też nasze lampy można stosować zarówno do ogrzewania przestrzeni zewnętrznych jak i wnętrz - wszędzie tam, gdzie wymagane jest natychmiastowe, bez uprzedniego podgrzewania, wydajne źródło ciepła.

Lampy emitują ogrzewające i kojące ciepło na odległość wielu metrów. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii podczerwieni możliwe stało się ogrzewanie powierzchni do ok 12 m.kw. za pomocą jednej lampy.

UWAGA - Skąd bierze się tak wysoka skuteczość naszych urządzeń? Z pośród lamp grzewczych (promienników ciepła) rozróżniamy w zależności od długości emitowanej fali promienniki krótko-, średnio- oraz długofalowe (wysoko, średnio i niskotemperaturowe) różniące się zdolnościami przejścia ciepła przez przestrzeń (przy wykorzystaniu tej samej mocy). Ale tylko oferowane przez nas promienniki krótkofalowe zapewniają bezstratne przejście ciepła przez przestrzeń a tym samym możliwość ogrzewania w warunkach złej izolacji a nawet całkowicie bądź częściowo otwartej przestrzeni.

Korzyści z zastosowania lamp grzewczych (promienników ciepła) dla gastronomii:

Okres wiosenny, letni oraz jesienny to czas aranżacji przestrzeni zewnętrznej obiektów hotelowych i gastronomicznych. Niestety możliwości wykorzystania dodatkowej powierzchni uzależnione są od sprzyjającej pogody, w tym w ogromnym stopniu od temperatury powietrza. Nasze lampy stanowią rozwiązanie tego problemu. Ich zastosowanie pozwala uwolnić się od problemu chłodnych dni i wieczorów, umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni ogródka, podnosi satysfakcję klientów, prowadzi do zwiększenia zysków oraz staje się czynnikiem przewagi konkurencyjnej Państwa obiektu.


Soul Cafe Heating

Ogrzewana powierzchnia:
Obszar wewnętrzny - ok 140 W na 1 m2
Lampa 2 kW ogrzewa powierzchnię ok. 14 m2
Obszar zewnętrzny - ok 170 W na 1 m2
Lampa 2 kW ogrzewa powierzchnię ok. 12 m2
Heating

Zalety zastosowania lamp grzewczych podczerwieni:

Heating


Obszary zastosowań lamp grzewczych:

Heating application

W tym miejscu pragniemy zwrócić Państwu uwagę na wyróżniające nas cechy. Zakupione u nas produkty wyposażone są w oryginalne pozłacane rury grzewcze Gold HeLen, których trwałość i jakość ma jednak swoją cenę. Nasze produkty znajdują obecnie zadowolonych użytkowników w następujących krajach: Polska, Niemcy, Austria, Holandia, Szwajcaria, Belgia, Hiszpania, Portugalia.
Dlatego też z całą odpowiedzialnością możemy Państwu zaoferować najlepsze lampy grzewcze z przeznaczeniem do zaspokajania Państwa indywidualnych potrzeb.
Aby móc wykluczyć błąd materiałowy otrzymują Państwo od nas 2 lata gwarancji na lampę.

W celu poprawnego funkcjonowania urządzenia zalecany jest bezpiecznik typu B w instalacji elektrycznej.


^ powrót do góry

Globalul. Swojczycka 21-41 (wjazd od ul. Marco Polo)
51-504 Wrocław

Tel.:  +48 784936353
Tel.: +48 790440428
Tel.: +48 717255237
info@global-online.pl