Katalog Promienniki ciepła w formacie PDF
Katalog Promienniki ciepła
w formacie PDF
Rozmiar pliku 2,7 MB


REDUKCJA KOSZTÓW OGRZEWANIA


Dzięki technologii krótkofalowej podczerwieni stało się wreszcie możliwe precyzyjne ogrzewanie określonych obszarów lub stanowisk pracy. Duże straty ciepła systemów konwencjonalnych należą już do przeszłości. Żadnego ciepła, które zbędnie gromadzi sie pod sufitem hali i żadnego ciepła, które ucieka przez drzwi lub bramy. Szczególnie w dużych halach, gdzie muszą zostać ogrzane precyzyjnie określone obszary pracy lub miejsca, w których ciepło potrzebne jest tylko przez określony czas mogą Państwo z naszym systemem grzewczym uzyskać duże oszczędności energii.

Dzięki naszym promiennikom możecie Państwo tą efektywną technologię zastosować tam, gdzie tkwi największy potencjał oszczędności: w magazynach, halach przemysłowych, przy stanowiskach montażowych lub produkcyjnych, każdego rodzaju warsztatach, w halach sportowych, kościołach a także przy hodowli zwierząt.Transport gratisBS 2000 POWER

Cena - 500,00 PLN netto

Doskonała technika, bardzo wysoka jakość wykonania, wykorzystanie do produkcji bardzo trwałych materiałów to wyznaczniki tego promiennika. Zła izolacja ściany lub wysoki sufit hali nie interesują go w ogóle - wszystko co znajdzie się w polu jego działania zostaje natychmiast ogrzane.

Zastosowanie polerowanego reflektora, który wydatnie wzmacnia efektywność emisji ciepła a także wyposażenie w ochronną kratkę czynią z tego modelu konieczny element wyposażenia każdej hali, warsztatu, hurtowni. Słońce z gniazdka dla każdego przemysłowego zastosowania.

Dane techniczne

Moc: 1,5 kW lub 2 kW

Wymiary: 47,5 x 20 x 15 cm

Waga: 3 kg

Kolory: biały, czarny

W zestawie: przewód o długości 3 m. zakończony wtyczką 230 V, uchwyt montażowy, kratka ochronna

Ogrzewana powierzchnia: 12 m.kw.

Koszt eksploatacji: 1 PLN / godz

Dostępność: "od ręki" (produkt w magazynie)

Heating Lamps

LD 2000 IP65 - WODOSZCZELNY

Cena - 670 PLN netto

WIOSENNA
SUPER CENA

620 PLN
netto


Dzięki swojej doskonałej technice, najwyższej jakości wykonania (bardzo trwałe polerowane aluminium) i eleganckiemu wyglądowi nadaje ton standardom nowoczesności i jakości. Wyposażony w wydajny pozłacany żarnik dający przyjemne jednorodne ciepło. Dzięki wodoszczelnej konstrukcji znajduje on zastosowanie w każdych warunkach pogodowych i atmosferycznych. 100% zadowolonych klientów czyni ten produkt naszym ulubionym.

Dzięki surowemu certyfikatowi GS promiennik ten spełnia z nawiązką najsurowsze normy bezpieczeństwa a także przeszedł zgodny z europejskimi normami test bezpieczeństwa "Safety Proof Test" oraz "EMC Testreport".

Sama deklaracja CE, którą nasz produkt posiada, już nam nie wystarcza, dlatego też produkt ten może się poszczycić certyfikatem RoHS (Restriction of Hazardous Substances), potwierdzającym, że do produkcji używa się tylko bezpiecznych dla konsumenta substancji.

Promiennik LD2000 to, tak jak pozostałe promienniki z naszej oferty, 50% oszczędności kosztów ogrzewania w stosunku to gazowych grzybków grzewczych.

Certyfikat GS (Geprüfte Sicherheit) - to dobrowolny certyfikat jakości produktu, który jest znakiem licencjonowanym przez rząd Niemiec i wydawanym tylko przez specjalistyczną jednostkę badawczą upoważnioną do przeprowadzania certyfikacji.

Dane techniczne

Moc: 1.5 kW lub 2,0 kW

Wymiar: 67 x 9,5 x 12,5 cm

Waga: 3 kg

Kolor: srebrny (aluminium)

W zestawie: przewód o długości 5 m. zakończony wtyczką 230 V, uchwyt montażowy, ochronno ozdobna żaluzja

Ogrzewana powierzchnia: 12 m.kw.

Koszt eksploatacji: 1 PLN / godz

Dostępność: "od ręki" (produkt w magazynie)

Heating Lamps

Promocja. Super wydajna lampa LED przy zakupie promiennika za jedyne 50 PLN nettoLED 1 IP54

Cena - 50,00 PLN netto

Innowacyjne oświetlenie LED o mocy 5,5 W, które odpowiada mocy tradycyjnej żarówki ok 55 W - 96 bardzo wydajnych diod LED o żywotności 100 000 godzin!! Ta lampa LED to idealne oświetlenia stanowiska pracy, maszyny, ekspozycji towaru, witryny sklepowej chronione szybą ze szkła hartowanego w klasie ochrony IP54 (pyłoszczelność i odporność na zachlapanie wodą). Dzięki przemyślanej konstrukcji możliwa jest dowolna regulacja kąta ustawianie lampy a tym samym kąta świecenia.

Dane techniczne

Moc: 5,5 kW (odpowiada mocy 55 W tradycyjnej żarówki)

Wymiary: 23 x 35 x 20 cm

Waga: 2 kg

Kolor: żółty

W zestawie: lampa, stojaczek, przewód zakończony wtyczką 230 V

Koszt eksploatacji: 0,3 grosza / godz !!!

Okres zwrotu inwestycji: 300 dni

Dostępność: "od ręki" (produkt w magazynie)

Heating Lamps

Obiekty wielkopowierzchniowe


Podczas ogrzewania obiektów przemysłowych o różnej wielkości ważną kwestię odgrywają koszty zużywanych nośników energii. Stąd też sposób ogrzewania takich obiektów powinien opierać się na zapewnieniu natychmiastowego komfortu cieplnego pracownikom przebywającym na określonej powierzchni, bez konieczności wcześniejszego podgrzewania całego obiektu. Realia drożejących nośników energii nie pozwalają na ogrzewanie ''całych'' budynków przemysłowych i hal, gdyż prowadzi to do do ponoszenia dużych kosztów. Współczesne rozwiązania tego problemu powinny zmierzać w kierunku przekazania ciepła do odbiorcy w taki sam sposób jaki ma miejsce w reflektorach światła, gdzie emitowane światło jest ukierunkowane na konkretną powierzchnię, a powietrze nie bierze udziału w jego przesyle. Taki sam sposób przekazywania ciepła oferują właśnie promienniki ciepła.

W odróżnieniu do ogrzewania konwekcyjnego, ogrzewanie obiektów przemysłowych promiennikami zapewnia pracownikom pożądany komfort termiczny przy niższej temperaturze powietrza w obiekcie o ok. 4 do 5 st. C. W konsekwencji zużycie energii cieplnej na uzyskanie takiego samego efektu (poziomu odczucia ciepła) jest zdecydowanie niższe. Dodajemy do tego ograniczenie faktycznie ogrzewanej powierzchni hali (ogrzewamy tylko stanowiska pracy oraz powierzchnię faktycznie wykorzystywaną) a także skrócenie dobowego cyklu ogrzewania - w efekcie uzyskujemy zdecydowane zmniejszenie kosztów eksploatacji systemu ogrzewania.

Promienniki ciepła skutecznie i w ekonomiczny sposób ogrzewają obiekty wielkokubaturowe bez względu na:

REDUKCJA KOSZTÓW ENERGII - ENERGOOSZCZĘDNE OGRZEWANIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH


^ powrót do góry

Globalul. Swojczycka 21-41 (wjazd od ul. Marco Polo)
51-504 Wrocław

Tel.:  +48 784936353
Tel.: +48 790440428
Tel.: +48 717255237
info@global-online.pl