Katalog Promienniki ciepła w formacie PDF
Katalog Promienniki ciepła
w formacie PDF
Rozmiar pliku 2,7 MB

Błyskawiczne suszenie i utwardzanie materialu lakierniczego.


Zastosowanie:Charakterystyka i zalety:


Dla procesu suszenia i ogrzewania najlepiej nadają się promienniki krótkofalowe, które charakteryzują się najlepszym współczynnikiem penetracji i przenikania przestrzeni oraz suszonej warstwy. Fale podczerwone przechodzą przez materiał i natychmiast docierają do metalu, nie nagrzewając niepotrzebnie powietrza wokół suszonego przedmiotu. Proces suszenia przebiaga zatem bez udziału powietrza w kierunku od warstw wewnętrznych na zewnątrz.

W chwili dotarcia promieniowania do metalu następuje wydzielenie ciepła i rozpoczęcie procesu suszenia materiału lakierniczego od wewnątrz do zewnątrz. Suszona i utwardzana zostaje zarówno powierzchnia, jak i cała struktura materialu.

Ostatnią warstwą wysychającą jest warstwa zewnętrzna, dzięki czemu ma się pewność, że dolne warstwy suszonego materiału są prawidłowo utwardzone, bardzo dobrze przylegają do podłoża, a uzyskana powłoka pozbawiona jest mikropęknieć.

Tak suszona powierzchnia charakteryzuje sie doskonałą jakością oraz trwałością.Ekonomia


Czas suszenia promiennikami krótkofalowymi jest niezwykle krótki - wynosi zaledwie kilka minut (czas uzależniony jest od suszonego materiału), pozwala to na uzyskanie oszczędności energii w porównianiu z metodami konwencjonalnymi.BS 2000 POWER

Cena - 500,00 PLN netto

Doskonała technika, bardzo wysoka jakość wykonania, wykorzystanie do produkcji bardzo trwałych materiałów to wyznaczniki tego promiennika. Zła izolacja ściany lub wysoki sufit hali nie interesują go w ogóle - wszystko co znajdzie się w polu jego działania zostaje natychmiast ogrzane.
Zastosowanie polerowanego reflektora, który wydatnie wzmacnia efektywność emisji ciepła a także wyposażenie w ochronną kratkę czynią z tego modelu konieczny element wyposażenia każdej hali, warsztatu, hurtowni. Słońce z gniazdka dla każdego przemysłowego zastosowania.

Dane techniczne

Moc: 1,5 kW lub 2 kW

Wymiary: 47,5 x 20 x 15 cm

Waga: 3 kg

Kolory: biały, czarny

W zestawie: przewód o długości 3 m. zakończony wtyczką 230 V, uchwyt montażowy, kratka ochronna

Ogrzewana powierzchnia: 12 m.kw.

Koszt eksploatacji: 1 PLN / godz

Dostępność: "od ręki", produkt w magazynie

Heating Lamps

Wieża BS 2000 POWER

Cena - 1200,00 PLN netto

A teraz wszystkie zalety promiennika BS2000 razy dwa. Ta niezwykle uniwersalna konstrukcja umożliwia zarówno ogrzewanie stanowisk pracy, jak i wykorzystanie wysokiej skuteczności promienników do wszelkiego rodzaju procesów technologicznych: wygrzewanie, rozmrażanie, suszenie.
Standardowo promiennik wyposażony jest w przewód zakończony wtyczką 230 V, natomiast statyw wyposażony jest w puszkę przyłączeniową, dzieki której promienniki mogą być podłączane za pomocą znajdującej się w zestawie wtyki 3-fazowej.

Dane techniczne

Moc łączna: 3 kW (2 x 1,5 kW) lub 4 kW (2 x 2 kW)

Wymiary: 110 x 50 x 40 cm

Waga: 15 kg

Kolory: promiennik: biały, statyw: czerwony

W zestawie: przewód o długości 3 m. zakończony wtyczką 230 V oraz wtyka 3 -fazowa.

Koszt eksploatacji: 1,5 - 2 PLN / godz

Dostępność: "od ręki" (produkt w magazynie)

Heating Lamps
^ powrót do góry

Globalul. Swojczycka 21-41 (wjazd od ul. Marco Polo)
51-504 Wrocław

Tel.:  +48 784936353
Tel.: +48 790440428
Tel.: +48 717255237
info@global-online.pl